Onderwerp is het recent gesloten associatieverdrag van de EU met Oekraïne. Vrij omstreden gezien recente ontwikkelingen. Via geenpeil.nl kun je je handtekening achterlaten, ook wanneer je voor het associatieverdrag bent.
Stukje van de website:
Citaat:Hallo. Ook zo’n zin gebruik te maken van je democratisch recht? Mooi! GeenPeil wil een referendum over het associatieverdrag dat de EU opstelt met de Oekraïne. Waarom? Dat verdrag kost ons veel geld, maakt de EU machtiger zonder controle en we halen een oorlog met Rusland binnen onze verder vervagende grenzen. Dat zuigt.
We hebben 300.000 handtekeningen nodig om een officieel referendum aan te vragen. Zodat we onze stem kunnen laten horen over dit associatieverdrag. Dus dat gaan we doen. Met jouw hulp. Ook als je juist voor het verdrag bent! Zet je handtekening via de app hieronder. Val je collega’s, vrienden en familie er mee lastig. Ga er mee de straat op. Tijd om te laten zien dat democratie in 2015 nog steeds alive and kicking is.
Ik ben benieuwd hoe bokt hier tegenover staat. Persoonlijk vind ik het een goede zaak om als volk je stem te laten horen. Zetten jullie je handtekening en waarom wel of niet?