Jaren geleden zijn we al eens per vergissing langs het kamp gekomen met de auto waar de sfeer en situatie niet zo prettig waren, maar te doen. Mijn vader en ik zijn in mei door een verkeerde afslag langs de toegangsweg bij de tunnel gereden met de camper en het voelde heel onveilig. Overal langs de weg liepen groepen mensen. Sommigen gelaten, anderen agressief, te proberen op een rijdende vrachtwagen te springen. Wij gingen gelukkig de andere kant op maar hebben ook mensen achter ons aan gehad rennend.
Als je ziet dat er nu serieus doden vallen in de poging de tunnel in te komen. Waar eindigt het,zal het ooit stoppen of moeten er nog veel meer doden vallen voor vluchtelingen doorhebben dat het kansloos is het te proberen?
En blijven ze het proberen om Europa binnen te komen.
) met de camper op vakantie naar Griekenland. Omdat we onverwachts eerder terug moesten (geen idee meer waarom) gingen we van Griekenland met de boot naar Italië om niet al die landen (en dus dagen te verspillen) door te rijden. Wij hadden alles stevig op slot zitten, maar toch hoor je ze aan je camper rommelen. Heel eng om mee te maken.
. lastig, net zoals de situatie in Italie.