Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird
Debbie schreef:Wandaad van een paar individuen is misschien erg zacht uitgedrukt. Er zat een grote organisatie achter.
Daarnaast waren er ook vele mensen die deze dag 'gevierd' hebben.
Ik denk zeker dat 11 September een dag is die de wereld veranderd heeft. Er zijn vele gebeurtenissen na deze dag geweest die er in mijn ogen wel mee te maken hebben. Daarnaast is de scheiding tussen verschillende mensen groter geworden.
Hopelijk kan er na vandaag weer naar de toekomst worden gekeken en gedacht worden aan het samen leven op deze wereld. Al blijft het natuurlijk een hele heftige gebeurtenis die niemand ooit nog zal vergeten.
sarabande schreef:Op de hele molimbevolking is deze groep slechts een fractie, vervolgens werd iedere moslim beschuldigend aangekeken.
JuliaMaria schreef:Ik denk dat dit een eye opener is geweest over de islamitische cultuur en dat er daarom inderdaad meer vraagtekens werden gezet bij onze multiculturele samenleving.
Met die eye opener bedoel ik dat mensen zich meer zijn gaan beseffen dat Islam aanhangers vaak erg fanatiek zijn in hun geloof en dat dit in veel aspecten van hun cultuur terug komt. Iets wat niet erg is, absoluut niet! Maar anderzijds brengt dit ook met zich mee dat er binnen de Islam meer mensen zijn die doorslaan in hun geloof, wat dergelijke acties teweeg kan brengen.
Dat dat mensen voorzichtiger maakt is dan een logisch gevolg..
JuliaMaria schreef:Die vergelijking slaat natuurlijk nergens op....
Mijn punt: grote gebeurtenissen zetten mensen aan het denken en dat heeft uiteraard gevolgen, thats all.
Menino schreef:nouja, ik denk dat de levensovertuiging van iemand wel iets meer over iemands gedachtepatronen zegt
dan de auto waarin iemand rijdt.
Dus nee, echt een goede vergelijking vind ik het persoonlijk ook niet.
joostvangestel schreef:De oorlogsverklaring aan de terreur heeft de USA vreselijk veel geld gekost, zo erg dat de USA nu op de rand van het faillisement bungelt.