Het is niet zeker of er nog overvallers in de winkel zijn. Ook is het aantal personeelsleden dat binnen is onbekend. Dat meldt een politiewoordvoerster tegenover NU.nl.
Een verslaggever van Omroep Gelderland meldt rond 18.30 dat de gijzeling zou zijn afgelopen.
De politie heeft de straat afgezet en houdt het publiek op grote afstand. Tientallen agenten in kogelvrije vesten hebben het gebouw omsingeld. Er zijn volgens de zegsvrouw geen eisen gesteld.
Omroep Gelderland schrijft dat een getuige iemand met een vuurwapen naar binnen zag lopen en hoorde roepen: "Dit is een overval."
http://www.nu.nl/binnenland/2441355/gew ... alten.html
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jaja, in Aalten

Het gelovige Aalten is al in het nieuws geweest vanwege Joanne Noordink. Enkele weken geleden vanwege een steekpartij bij Ivarca en nu dit... Het nieuwe Aalten. In plaats van de zwarte kousen, nu op de kaart door criminaliteit..