WIJBOSCH - Een wandelaar heeft maandagmorgen rond 9.30 uur een dode gevonden langs de Veghelsedijk in Wijbosch.
Onbekend is nog of het om een man of een vrouw gaat. De politie gaat uit van een misdrijf. De dode is gevonden tegen de bosrand nabij de kruising met de Zeilkampjes, vlakbij het natuurgebied Wijboschbroek en de gemeentegrens van Schijndel met Veghel.
De technische recherche heeft een groot gebied rondom de vindplaats afgezet, om sporen veilig te stellen. Daarboven cirkelt een politiehelikopter. Het gebied met veel zandpaden is lastig bereikbaar voor de politie, die ook een verzoek om noodverlichting heeft gedaan.
Er staat nu een stuk over in het Brabants Dagblad. Ook hebben ze het erover op Brabant nieuws.
blackstar
Berichten: 3245
Geregistreerd: 03-10-04
Geplaatst: 14-12-10 09:08
Eddy_Rocks schreef:
Daar rijd ik altijd met mijn paard
Morgen maar eventjes kijken wat er allemaal gaande is
Ramptoerist
Naar bericht. Hopen dat ze snel erachter komen wie het is en wie de dader is. Maar je zou inderdaad daar maar gewoon op je gemakkie wandelen en een lijk tegenkomen
Mijn familie komt daar vandaan en woont daar, heel vreemd heb er ook nog helemaal niets over gehoord. Zelfs niet van hun kant?
Anoniem
Geplaatst: 14-12-10 11:51
Las op Nu.nl dat ze vermoeden dat het een vrouw zal zijn die al een tijdje vermist is. Het bericht is nu weer aangepast dus kan het helaas niet meer plaatsen. Ben wel benieuwd of dat inderdaad zo is... Hoop 't niet voor d'r (maar ja, wie gun je het wel natuurlijk)
Gatverdegatverdegatver, zoals ik in de openingspost al meldde, daar zijn we echt heel recent nog langsgelopen met 2 kleine kids (en gelukkig niets gezien). Ik vind dit echt heel sneu voor de persoon die haar heeft gevonden en de nabestaanden van het slachtoffer, mijn medeleven gaat ook uit naar het slachtoffer zelf, wat zo verschrikkelijk aan haar einde is gekomen...
Was inderdaad de vermiste vrouw uit Veghel, Elsa Tisseur heette ze.... Dat ze ook paardreed joh, jeetje... Sterkte voor jou en iedereen die haar kende, Maaike.