

Even wat achtergrondinformatie:
Eric Lucassen zit sinds 17 juli 2010 voor de PVV in de tweede kamer. Hij werd door partijleider Wilders binnengehaald als "een enorm talent", zoals te zien op onderstaande video. Hij is woordvoerder "Wonen en Wijken"
http://www.youtube.com/watch?v=xy8hvApqwdQ
Inmiddels is naar buiten gekomen dat Lucassen jarenlang zijn eigen buurt in Haarlem zou hebben geterroriseerd. Er is herhaaldelijk aangifte gedaan bij de politie. Oude man in tranen, gehoorapparaat kapot, nou ja, jullie hebben het allemaal vast meegekregen in de media. Lucassen zelf ontkent de aantijgingen en beweert dat het om een kleine onenigheid over hondenpoep ging.
Op 11 november 2010 werd bekend dat Lucassen veroordeeld is voor ontucht tijdens zijn werk bij de Koninklijke Landmacht. Lucassen werd in 2002 veroordeeld tot een week voorwaardelijk en € 500,- boete, omdat hij als wachtmeester instructeur "ontucht met een leerling" had, "waarbij hij misbruik heeft gemaakt van de gezagsrelatie die tussen hem en die leerling bestond."
Mocht Lucassen vertrekken, dan krijgt hij wachtgeld, het eerste jaar 80 procent van zijn loon, en daarna 70 procent. De uitkering houdt even lang aan als het Kamerlidmaatschap heeft geduurd, met een minimum van twee en een maximum van zes jaar. Kamerleden die binnen drie maanden vertrekken, krijgen maar een half jaar wachtgeld. Lucassen zit bijna vijf maanden in de Kamer. http://www.parool.nl/parool/nl/3587/POL ... ssen.dhtml
Wat denken jullie, als hij vertrekt uit de kamer, zou hij dan als rechtgeaard PVV talent afstand doen van het wachtgeld waar de PVV zich altijd zo tegen uitgesproken heeft?