Echt triest dat dit nog gebeurd. Er moet veel strengere eigendoms regestratie zijn op paarden.
Verder vind ik het wel een beetje overdreven dat als ze zegt tyfusbok dat dat dan dierenmishandeling is .. Kom op.. .. wees eens eerlijk.. wie heeft niet eens ongemeend gezegd; ,,als je nu niet ophoudt maak ik een sauzijsje van je"
Ik vraag me ook af waarom je een paard niet laat keuren als je het koopt voor een bedrag van 42000 euro!!!! (die man uit vlaanderen) en ook de springpony was niet gekeurd.. alleen door een recente keuring van de handelaar.. Begrijp me niet verkeerd ik probeer niet de daden van de handelaar goed te praten, en ook niet te beweren dat het de eigen schuld is van de huidige eigenaar.
Ik ben erg benieuwd hoe dit afloopt, en ben ook benieuwd als iemand op bokt ervaring heeft met deze handelaar of als iemand bekent is met haar.