Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly
Chiqa schreef:. De eerste groep viel twee kilo af en verloor twee centimeter tailleomvang. De groep met bewegingsadvies verloor drie kilo. Hun tailleomvang nam vier centimeter af. Het verschil is volgens Molenaar niet significant.
Eet 2x warm per dag dus...en voor 11 uur heb ik ook het snoepautomaat al geplunderd omdat ik uitgehongerd ben
en toch .....ben nu slanker dan 7 jaar geleden, scheelt zeker 10kg !
Haagsemeid schreef:Mijn vriend (fysiotherapeut) heeft 3 jaar geleden al zijn scriptie gedaan over mensen met obesitas, afvallen dmv een dieet en sporten. Ik heb dit ook toevallig al meerdere malen op Bokt gezet (en sowieso tot mijn verbazing) reageerde er niemand op het feit dat ik al vertelde dat sporten alleen niet helpt aangezien je voor 1 kilo pure vet 6 weken lang, iedere dag een half uur op een matige intensiteit moet sporten.
Kortom ik wist dit al een tijdje
Marije_jiplover schreef:Heeft het er niet ook mee te maken dat je met bewegen je vetverbranding iets opschroeft, maar er ook spierontwikkeling door ontstaat. En spierweefsel is zwaarder dan vetweefsel, dus dat daarom gewicht verliezen tegenvalt?
