Vorig jaar stonden onze paarden telkens tot over hun kogels in de bagger en dat waren we goed zat.
We hebben besloten om het gelijk maar rigoreus aan te pakken en hebben een heel groot deel bestraat en een ander deel uitgegraven, drain erin en opgevuld met wit zand. Daarna palen en lint erom heen en de paddocks zijn klaar. Ze hebben nu allemaal hun eigen plekje van 6,30 x 6,30 mtr.
Verder hebben we een pad ervoor langs vrij gelaten waardoor we de paarden in de paddocks kunnen zetten zonder dat we door de blubber hoeven te lopen. Ook kunnen we hierlangs met de kruiwagen lopen om ze van hooi te voorzien. Alleen voor het hooi dat nu door de hele paddock waait, moeten we nog iets maken.
Maar ik ben er heel blij mee dat het nu zo mooi is geworden.


En toen kwam mijn knappe Shadow nog even groot in beeld
leuk ook die eerste foto waar ze je allemaal aan staan te kijken...

. 
Ik heb het ook niet slecht eigenlijk maarja. Ik fiets er hooguit 10 minuutjes op. Heb het alleen niet al te groot, ik heb een in-uit loop stal, daarvoor een stoep, om de stal heen rondom zand en daarnaast drie stukken gras. Bij elkaar zo'n 30x60 meter... daar staat dan 1 D-pony op. 
....