Voor de Summer Show had ik me ingeschreven voor de showmanship, in hand trail, trail en horsemanship. We konden de hele show buiten doen, wat soms wel wat warm was met chaps en al, maar toch geeft het elk jaar wel een hele leuke sfeer.
- Showmanship ging geweldig, heel netjes, beheerst en vloeiend. Tot ik de back up aan het eind vergat. Ik groette af en realiseerde me meteen dat het mis was
Dit is normaal gesproken echt ons favoriete onderdeel, dus zonde om dat zo te verpesten. Maar ach, de proef die ik wél had gedaan voelde goed, dus da's het belangrijkste
- In hand trail ging goed: tweede plek!
- Trail deed ik de turn naar links in plaats van naar rechts zoals het op de afbeelding stond, maar omdat in de tekst niet stond welke kant het op moest, werd ik ondanks die fout toch nog geplaatst! Gelukje dus, maar wel met een blauw lintje als resultaat!
- Horsemanship was aan het eind van de dag. Daantje sliep al bijna en het was warm, dus ik wilde hem even wat scherper hebben. En dat was gelukt, want in plaats van in draf vertrokken wij in galop vanaf de eerste pion.
Heeft me kostbare punten en een mooie plaatsing gekost.
Conclusie: zelf wat beter nadenken en onthouden, maar Daantje was superbraaf en bijna net zo fijn als thuis. Dus missie geslaagd en superverjaardag gehad!
Bochtje in de showmanship

Turn naar rechts in het vierkant

Hek openen en sluiten

Overd de brug, met plusscore van de jury!

Gewoon even tussendoor

Sidepass naar links over de balk


Hek achterwaarts. Moeilijk!! Nog niet je van het, maar het ging!

Jog over 4 balken

In de line up tussen de mooie schimpies

Samen verbaasd dat we toch nog geplaatst zijn ondanks onze fouten


Ik ben al heel lang niet gestart in de trail, dus zo'n eerste plek smaakt best naar meer! 
De oogst van de dag!
Iets lachen hoor tijdens het showen
En dat lachen... tsja da's nog de moeilijkste oefening van allemaal.
Net als voor me kijken in de showmanship
Zal toch proberen ergens een zo-min-mogelijk-gfeforceerde-glimlach vandaan te toveren de volgende keer