
Sommigen van jullie waren al op de hoogte van mijn avontuur. Maar mocht je toevallig bij dit topic terecht gekomen zijn kun je mijn verhaal hier lezen:
[BEU] Mijn droom komt uit: 7 maanden werken en studeren in de USA
Inmiddels zijn er ruim zeven maanden voorbij en zit ik thuis nog elke dag na te genieten van mijn avontuur. Helaas heb ik het niet lang vol gehouden om regelmatig iets op mijn blog te schrijven (sorry!). Maar met het excuus dat één foto meer zegt dan 1000 woorden probeer ik het op deze manier goed te maken.
In het kort: Ik heb afgelopen zomer de fantastische kans gekregen met mijn paard voor 3 maanden te wonen en werken in Colorado. Ik werkte daar als Kid's-Wrangler maar voor mijn gevoel leek het weinig op werk en vooral 3 maanden tussen de paarden verkleed als een bad-ass cowgirl

1. Hier eerst een fotootje van de ranch:

http://s307.photobucket.com/user/_Annek ... a.jpg.html
http://s307.photobucket.com/user/_Annek ... a.jpg.html
http://i307.photobucket.com/albums/nn28 ... 1c7d6e.jpg
2. Jlo was twee weken eerder al op het vliegtuig gezet (ik was zelf mee om haar te brengen) en na de quarantene kwamen we op het zelfde moment op de ranch aan. Het was zo onwerkelijk haar daar te zien!

3. Eerst begonnen we met 2 weken orientatie en daar hoorde natuurlijk ook een staff-picture voor op de website bij!:

http://i307.photobucket.com/albums/nn28 ... ec7242.jpg
De eerste werken was het erg wennen, ik wilde Jlo de tijd geven om te settelen en ook zaten we natuurlijk heel hoog en had niet alleen ik maar ook Jlo last van het zuurstoftekort. Gelukkig konden we de training langzaam opbouwen in de gigantische binnenbak:
http://i307.photobucket.com/albums/nn28 ... 2c5667.jpg
4. Hier een foto van Jlo de aller eerste keer de bergen in!! Ik was zoo trots!!


5. Na twee weken was het zo ver: Opening-day! Hier zie je mij (links) en twee collega's bij het verwelkomen van de gasten bij de poort!

6. Jlo voelde zich in ieder geval al snel thuis als Amerikaans cowboy paard:

Hoe zag mijn leven er daar verder uit?
Elke ochtend vroeg uit de veren en de paarden van een van de weides naar de ranch drijven:
7. Deze "round-ups" maakten het vroege opstaan het dubbel en dwars waard (ja dat ben ik echt zelf in de foto's) :

https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hph ... 0485_n.jpg
8. Aan het einde van de werkdag mochten ze dan van hun vrije tijd genieten in de kudde van 70 paarden:

9 In mijn eigen vrije tijd ben ik met Jlo veel op avontuur geweest en heb ik van veel mooie uitzichten mogen genieten:

https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hph ... 3449_n.jpg (met de ranch op de achtergrond!)
http://i307.photobucket.com/albums/nn28 ... 3e877a.jpg
http://i307.photobucket.com/albums/nn28 ... 737ae7.jpg
http://i307.photobucket.com/albums/nn28 ... 5f5d64.jpg
http://i307.photobucket.com/albums/nn28 ... 95219e.jpg
en als je dan een lekker plekje hebt gevonden even van de zon genieten:
http://i307.photobucket.com/albums/nn28 ... 1e9ccb.jpg
10. Of lekker afkoelen in het water:

http://i307.photobucket.com/albums/nn28 ... d98b98.jpg
11. En ook Jlo's verborgen talenten kwamen tevoorschijn:

12. Maar ook over mijn werk had ik niet veel te klagen:

13. Ik bedoel... hoe kan je ook als je elke week indiaan mag spelen?

14. Een ervaring om echt nooit te vergeten!

Om toch nog een beetje van mijn ervaring mee te kunnen genieten hier nog een filmpje met de GoPro die ik daar gekocht heb. Hier rijd ik door de kudde heen en als je goed luistert hoor je Jlo's vriendje naar haar hinniken!
http://s307.photobucket.com/user/_Annek ... 6.mp4.html
Heel erg bedankt voor het kijken en volgen! Ik zou het leuk vinden als je een reactie achterlaat!