Vandaag de Easter Show gehad, in totaal 3 proeven.
Om half 11 Horsemanship, half 3 pleasure, half 6 reining.
Ik kwam om iets over 9 aan om te gaan opzadelen en had rond kwart voor 10 mijn zadel er op liggen. Ik ging net mijn hoofdstel halen, toen ze kwamen zeggen dat het prijsuitreiking was en dat ik dan aan de beurt was.
WAT? Ik moest toch pas om half 11? 'Ja sorry we zijn 3 kwartier ingelopen.' Ik vlug opgestapt de inrijbak in en pony losgereden op een kwartier tijd.
Toen moest ik de bak in. In de groepslessen heeft hij niks anders gedaan als bokken en steigeren met de horsemanship.. En nu super!
Ik had voor mijn gevoel goed gereden. Enkele andere combinaties zien rijden die ook allemaal zeer sterk waren!
Toen was de prijsuitreiking. Toen ze bij de 3de geplaatste aankwamen, deed ik al teken naar mijn vriendin van dit wordt hem niet. 2de plaats was ik ook niet en jawel hoor!
1ste!! Onze eerste wedstrijd, en meteen eerste in de horsemanship! Supertrots op mijn kleine pony, we hebben hier 3wkn opgeoefend

Heel mooi double ear Billy Cook hoofdstel gewonnen

