)Nu is het sinds de winter zo, dat hij in zijn stal gaat plassen (toen lag er vlas in ivm ligplaats, daarvoor lag er géén bedekking)
Nu plast hij nogsteeds in zijn stal, maar trapt daarvoor het hooi naar achter toe (de vlas is al uit de stal). Hij gooit dus 3 plakken hooi op de grond, geeft ze ''water'', en gaat dan bij een ander paard hooi staan weghalen..

Ik vroeg me nu dus af of het misschien een optie is om een hooizak neer te hangen in zijn stal (hooinét sowieso niet ivm gevaar voor voetjes enz) Maar ik vroeg me af of een hooizak wel veilig zou zijn? en in hoeverre dat kwaad kan omdat hij dan zijn hooi niet van de grond eet?
(en evt adressen waar je een degelijke, lang meegaande veilige hooizak kunt kopen waar vrij veel hooi in past
)
) *hij heeft er ook geen probleem mee zoals het nu gaat, maar ik vind het dóódzonde..*
het blijft nylon en kan dus scheuren.
