Ik heb even jullie hulp nodig. Het zit dus zo..
Mijn fjord staat in de winter hier bij mij in dord en in de zomer in renesse (waar ik dan ook ben).
Nu hebben we hier in dord dus echt een super plekje gevonden wat 5 minuten van mij afligt. Ze staat daar bij een boer die zelf 2 stallen heeft en weidegang. Hij heeft zelf ook een fjord, en het was daar echt perfect! Maar nu kreeg ik te horen dat hij er over aan het nadenken is om er mee te stoppen (de man is al oud)! Dan doet hij zijn eigen paardje weg, en hij heeft mij gevraagd naar andere stalling te zoeken.
Nu dacht ik eraan,samen met mijn vader. Om die stallen en weidegang dus te blijven huren. En dat ik dus alles zelf ga doen. Dus zelf sochtend's voeren, in de wei zetten, savond's weer binnenhalen, mesten en dan dus ook nog rijden. Ik heb het er wel voor over, maar ik heb ook nog mijn opleiding en werk, dus krijg ik het wel druk. Ten tweede hebben we dan een stal over die wel gevuld moet worden omdat mijn paard niet allen kan staan. Nu zijn er 2 mogelijkheden:
1 - Iemand zoeken die erbij wilt staan en dus ook meebetaalt. Alleen die gene moet dus zomer's iets anders zoeken wat mij niet zo fijn lijkt voor die gene.
2 - Ik breid mijn kudde uit
, Wat ik zelf echt heel graag wil. Alleen tjaa, extra kosten.Een andere stal zoeken is ook niet echt de beste oplossing want alles is of ver weg, waardoor ik dus ook meer tijd kwijt ben, of het is vol of het is mega duur.
En als ik dan toch al extra tijd kwijt ben aan ze voeren en buiten zetten en mesten, dan liever voor mijn eigen paardjes dan voor mijn eigen paardje en een ander paardje.
Het heeft allemaal zijn voordelen en nadelen, wat zouden jullie doen of wie heeft er nog tips? Ik kan het echt gebruiken.. zit een beetje met mijn handen in het haar!
Bedankt voor het lezen, mvg brenda