Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73


Alleen dan heeft ie wel franjes
(Ik moest en zou dat toen hebben, ze liggen nu al 'n hele tijd in de kast en heb ze zo'n 3 jaar, maar niet intensief gebruikt)
Moet 'm nog steeds laten maken, maar 't komt er niet van... ikke schreef:Rits ze dicht en zet ze rechtop neer, als ze als een plumpudding in elkaar storten, dan zijn ze soepel. Blijven ze een beetje overeind op een hoopje liggen, dan zijn ze waarschijnlijk wat stug.
batje"]
[quote="ikke schreef:Rits ze dicht en zet ze rechtop neer, als ze als een plumpudding in elkaar storten, dan zijn ze soepel. Blijven ze een beetje overeind op een hoopje liggen, dan zijn ze waarschijnlijk wat stug.
Steef schreef:Ik vind dat je er net wat te moeilijk mee op een paard komt, als je dan snel moet zijn dan gaat het niet.
heb nooit haast steef, dan gaat het alleen maar tegen zitten, ga jij stressen, gaat je paard stressen, en wordt het een grote puinhoop.
het is niet altijd handig nee, meest kruip me broek een beetje omhoog ofzo. maar tegen regen zijn ze ideaal. doe ze altijd aan als ik buiten ga rijden en ik denk dat het gaat regenen.
jeffrey palousa_boy"]
[quote="Steef schreef:Ik vind dat je er net wat te moeilijk mee op een paard komt, als je dan snel moet zijn dan gaat het niet.
heb nooit haast steef, dan gaat het alleen maar tegen zitten, ga jij stressen, gaat je paard stressen, en wordt het een grote puinhoop.Lielle schreef:probeer eens onderhandschoentjes uit een buitensportzaak (Bever, Leenderweg) met leatherfeel handschoenen eroverheen. Niet te dik lomp, en lekker warm.