Je kunt de mest inderdaad op laten halen. Hier in Limburg ken ik twee bedrijven, Jan de Kleijn en Corsten. Maar ik weet niet of die door heel nederland ophalen.
Verder doen ze dat sowieso pas bij minimaal 3 paarden geloof ik.
Mest van je eigen paard op je eigen land uitrijden ben ik niet zo'n voorstander van. Ivm wormenbesmetting. Ik ontworm heel regelmatig, maar toch doe ik het niet. Ik krijg rundveemest voldoende dus ik voer de paardenmest af naar een vollegrond-bloementeler. Die is er heel blij mee. Je zou bv eens bij volkstuintjes een briefje op kunnen hangen. Dat mensen het bij jou kunnen afhalen.
Als je nameljk een transporteur moet laten komen kost dat vaak echt veel geld. Bij een manege zul je het ook niet gratis mogen komen brengen! Die moeten namelijk ook betalen voor afvoer!