Omheining?

Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja, C_arola

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
fjordnina
Berichten: 8861
Geregistreerd: 14-10-05

Omheining?

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 16-01-08 10:54

Op dit moment hebben we een stel shetlanders en een fjord. De omheining die we nu hebben is gebouwd op shetlanders en dus vrij laag. De fjord is drachtig en het veulen zal over 3 kwart jaar afgespeend moeten worden. Nu is dit nog niet zo'n probleem met de hoogte van de afrastering, maar ik zie het verhaal afspenen en laag prikkeldraad dus helemaal niet zitten.

Mijn vader vind het spul prima, net als de boer die in de zomer zijn pinken hier heeft lopen. Ik wil echter van die rotzooi af.

Nu hebben we ongeveer 2,5 km aan omheining staan. Het meest ideaal zou ik een kunsstof omheining vinden, maar dat loopt zodanig in de papieren voor z'n lengte dat dat niet te bekostigen valt.

Wat is een goede optie waar ook de boer mee uit de voeten zou kunnen?

Schrikdraad wordt wat lastig, aangezien we op een bult zitten en het grondwater dus erg diep zit. Een grondpen haalt dit dus niet.

8nnemiek

Berichten: 46280
Geregistreerd: 22-01-05
Woonplaats: Limburg

Re: Omheining?

Link naar dit bericht Geplaatst: 16-01-08 11:24

Schrikdraad lijkt me toch de beste oplossing, dat zou toch wel moeten lukken? Lachen
Je hebt van die schrikdraad pinnen die je boven in een houten paal kan draaien, zo kun je de omheining dan nog een stukje hoger maken.

deedee19

Berichten: 8118
Geregistreerd: 05-03-02
Woonplaats: Noord noord limburg

Re: Omheining?

Link naar dit bericht Geplaatst: 16-01-08 11:32

Anders kun je misschien prikpaaltjes kopen en er een lint voor spannen? (dan kun je prikpaaltjes kopen die hoger zijn als je huidige draad)