Ik zou het betegelde stuk altijd aan de rand van de paddock doen zodat je er ten alle tijden makkelijk kunt komen met je kruiwagen. En dan zo groot/breed dat alle paarden er rustig naast elkaar kunnen eten.
Ik zit er nu zelf aan te denken de hooiruiven te integreren in de omheining zodat ze eetplekken hebben en we geen losse bakken meer hoeven neer te zetten in de paddock. Dat scheelt namelijk ruimte. Hoewel die bakken wel mooie ruimteafscheiders zijn zodat een paard er bescherming achter kan zoeken 
Ik snap jouw groen-groener-groenst niet helemaal... Misschien was nummers in de weiden/plekken duidelijker geweest 
In jouw geval heb je echter al een pad naar je inloopstal.
Kun je dat pad niet breder maken en een klein stukje van je boomgaard erbij nemen als paddock?
Als je pad bijv. 5 á 6 meter breed is, en je legt bijvoorbeeld in het midden een boomstam neer, dan kunnen de pony's er wel overheen als ze snel aan de kant moeten, maar voor de dominante pony's is het toch een obstakel wat het minder leuk en makkelijk maakt om een andere pony in het nauw te drijven.
Zo op je tekening zie ik nog meer stukjes die je best met tegels, of juist zand (eventueel met de paddockroosters die je zelf al noemt) kunt verstevigen en zo extra uitloopruimte creëert voor wanneer je ze niet in de wei wilt hebben.
Heb je plaatje even gekopieerd en bewerkt:

Ik heb je bestraatte deel bij de inloopstal over de hele breedte beschikbaar gemaakt en dan vanaf de hoek een nieuwe omheining doorgetrokken tot de sloot. Het hoekje boomgaard wat er zo bij komt heb ik getekend als verstevigd met paddockroosters met zand er onder en in. Dan kunnen ze er in elk geval niet meer ver in wegzakken en staan ze op zand in plaats van modder. Je kunt dit natuurlijk ook helemaal bestraten/betegelen, maar ik ken de maten van je stal etc niet, dus dan is het lastig inschatten hoe het er in het echt uitziet.
Zo hebben de pony's in elk geval niet meer zo'n smal paadje waar ze ruzie op gaan maken en heb je een klein pleintje bij je stal waar ze altijd droog kunnen staan. Ben vergeten een afsluiting te tekenen voor de dam over de sloot, maar als je daar een hek hebt of lint o.i.d. kun je voorkomen dat ze doorlopen naar weiland/bak/paddock en elkaar evt. klem lopen op e smallere paden.
Als je het geld en de mogelijkheden hebt, zou je het pad naar het onderste en bovenste weiland ook met de paddockroosters kunnen verstevigen. Dan heb je een redelijk droge en stevige doorloop naar je weilanden en eventuele paddock.
Ik heb het eerste stukje van je onderste natte weiland en langs de bak, gebruikt om een zandpaddock te maken.
Je bak kon daar niet voor gebruikt worden schreef je, anders was dat een mooie uitloop geweest.
Door je paddock tussen bak en weilandingang aan te leggen, kun je makkelijk je pony's vanuit je uitloop en paddock wel of geen toegang tot 1 van de weilanden geven. In droge periodes zet je de doorgang open, in natte sluit je hem af. Of bijvoorbeeld overdag open en 's nachts dicht. Zo kun je je weiland sparen
Ik heb er slootjes/greppeltjes naast getekend zodat je afwateringsmogelijkheden hebt voor geultjes of drainage.
Op mijn tekening is de paddock vrij groot, maar je kunt hem natuurlijk ook een stukje korter maken. Nu sloot hij echterook mooi aan op je meest rechtse weiland zodat ze daar ook kunnen komen vanuit je paddock...
Ik ben benieuwd wat je van de ideeën vindt...
Hoe je een paddock maakt hangt af van hoe nat het is, wat voor bodem en wat voor afwatermogelijkheden je hebt.
Wij hebben hier de grond om laten zetten en moeten na een jaar ophogen met zand omdat het water anders blijft staan in plaats van dat het weg kan lopen naar greppels/sloot en weiland.
Als je bovenlaag erg zachte grond of klei is, moet je vaak een stukje afgraven voor je er zand op stort. Je kan er ook voor kiezen de bodem op de grond te leggen en dan is het verstandig eerst (drainage en) bodemdoek neer te leggen zodat je mooie zandlaag minder snel in die zachtere/natte laag wegzakt.
Het is altijd verstandig op te hogen.
Hoe groot je je paddock maakt hangt er vanaf hoeveel paarden of pony's er in lopen, hoe groot die zijn (4 shetten hebben minder ruimte nodig dan 4 grote KWPN-ers) en hoe goed ze met elkaar op kunnen schieten.
Voor de nacht is bij ons met 3 a 4 paarden onze paddock van 16 bij 16m (met schuilstal van 3 bij 6) ruim genoeg. Dit is wel een rustig groepje wat het met elkaar kan vinden, al zullen de hogere in rang echt een lagere in rang wel wegsturen als ze bij het eten willen. Elkaar achterna jagen doen ze niet.