Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja, C_arola

Ik droog ze daarna zelf wel even af met een handoek
Dus die moet je ook niet zien als mensen. Zowel geestelijk als lichamelijk.Lenneke_ schreef:Paarden zijn geen mensenDus die moet je ook niet zien als mensen. Zowel geestelijk als lichamelijk.
Ten eerste is het niet te koud omdat er nauwelijks spieren zitten in de benen, dus die benen krijgen het ook niet koud.
Ten tweede voorkom je met afspuiten geen mok omdat mok juist dol is op nattigheid
En ten derde krijgen alleen paarden met een verminderde weerstand mok.


Carlijnnn schreef:ik zou het wel doen. mijn haflinger heeft witte flossen en die wil ik wit houden. Dus haar spuit ik ook wel af. Drogen. Zelf gebruik ik lauw warm water
Zietje schreef:Als ik jou was zou ik het niet doen, alleen maar omdat je de sokken slecht droog krijgt en je hierdoor de kans op mok zeer vergroot.
Als je paard niet van die enorme sokken zu hebben dan zou je het wel kunnen doen. Een paard is geen mens, ze kunnen veel beter warmte vast houden! Dus als wij het koud hebben, hebben zij het nog prima
Succes ermee!


