Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73
). Ik heb er ook een deksel bij, dus bij natte perioden kan ik 'm gewoon afsluiten. Moest iemand zo'n bak willen, ik kan die gratis krijgen, wel af te halen bij Kortrijk, kan grote en kleine krijgen, kleine zijn iets van 50x50x80hoog, en ik zal zoéén gebruiken om hun waterton in te zetten, dan lopen ze daar ook niet meer mee rond.
M'n tinker loopt nu zonder halster, m'n merrie'tje heeft er wel één om, maar t'is zo'n break-away-halstertje die ze nu omheeft, 'r gewone zit in de was. Ze krijgt wel de andere weer om als die gewassen is, zal dus zorgen dat het tegen het weekend helemaal piekfijn inorde is!
, en met z'n tweetjes eten gaat heel vlot nu ... - wat zo leuk is, is dat er makkelijk een halve baal in gaat (losgeschud), moest ik niet losschudden kan er zelfs meer dan één baal in! Lekker makkelijk voor die keren dat je voor een hele dag weg bent .... DIK TEVREDEN HOOR!!!!!