Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73
Miran schreef:Ik heb hem nog niet geprobeerd, maar ik heb vorige week een lange regenjas gehaald bij Van Rijs in Zevenhuizen. Speciaal voor ruiters, de flappen om je benen kun je vastmaken enzo. Ze hadden verschillende merken, zijn alleen niet echt goedkoop (vanaf 70 euro).
Verder zijn er ook waterdichte uitrijdekens, maar daar heb ik geen ervaring mee. Lijkt me alleen niet zo prettig als je ook een galopje wil maken.
Verder is het ideaal met rijden.
, zo'n beest heeft een vacht en meer onderhuids vetweefsel om zich warm te houden dan de mens die erop zit. Voor het baasje: lange waxjas die je om je benen vast kunt maken, lange chaps en al dan niet gevoerde paardrijlaarzen. Voor de echte watjes: de capuchon van de waxjas over de cap en een dikke shawl eronder.

Poohbeer schreef:Denk toch niet dat de spieren van je paard erg blij zijn als ze heel de tijd in de regen en kou loopt terwijl ze normaal gesproken een warme deken op heeft:?
) en als we terugkomen krijgt chinouc snel dr zweetdeken op.Marieke22"]
Naar mijn idee is het ook niet echt nodig om een paard iets tegen de regen om te hangen, daar kunnen ze best tegen. Als jij ervoor zorgt dat je je paard goed in beweging houdt, en vooral veel aandacht besteedt aan de nazorg (dus niet zomaar zeiknat op stal/het land knallen), dan komt het wel goed. Ook goed warmstappen van te voren kan geen kwaad.
[quote="Poohbeer schreef:Denk toch niet dat de spieren van je paard erg blij zijn als ze heel de tijd in de regen en kou loopt terwijl ze normaal gesproken een warme deken op heeft:?