Paard verzekeren?

Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja, C_arola

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Marlous

Berichten: 422
Geregistreerd: 08-09-05
Woonplaats: alphen aan den rijn

Paard verzekeren?

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 10-07-07 20:36

Ik wil een pony gaan kopen, maar heb geen idee of ik haar moet gaan verzekeren.

Is jouw paard/pony verzekerd? Zo ja, voor wat? En hoeveel betaal je hiervoor dan?

Anke_Amigo

Berichten: 830
Geregistreerd: 16-04-07
Woonplaats: Amersfoort

Re: Paard verzekeren?

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-07-07 10:58

Ik denk dat je het beste dit soort dingen kan vragen aan je verzekeringsman, ik weet niet of je nog thuis woont, maar anders weten je ouders dat zeker wel. Voor elk paard/pony is dat toch heel anders, hoe oud hij/zij is, geschiedenis (ziekte) hoe hij/zij gebruikt wordt (sport/reacreatief) waar hij/zij staat.
Als je op internet kijkt, bij zo'n vergelijkingssite, kan je misschien ook al wat info vandaan halen.

Cassidy

Berichten: 75551
Geregistreerd: 08-08-01
Woonplaats: Purmerend

Re: Paard verzekeren?

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-07-07 14:36

Ja ik zou verzekeren, een operatie kan heel duur worden, en ik zou mijn paard de nodige medische zorg niet willen ontzeggen op het moment dat hij het nodig heeft.

Ik heb er twee, de eerste is compleet verzekerd met ziektekosten, de tweede voor dood, ongevallen en specialistische zorg (dierenkliniek).