wie van jullie heeft er al ervaring met deze sets? Ik overweeg om het te gaan proberen. Dan heb ik namelijk maar een set nodig voor 3 paarden, terwijl je nu alles 3 keer duur hebt. (ijzers met schroefgaten) Ik las alleen net als een reactie dat ze niet zo goed zouden zijn... graag jullie reactie.
kim_oud1
Berichten: 818
Geregistreerd: 03-04-01
Woonplaats: Tussen de middeleeuwse stadmuren van Amersfoort
Geplaatst: 27-05-01 16:53
Ik heb er nog nooit van gehoord. kim
kian
Berichten: 80
Geregistreerd: 05-05-01
Geplaatst door de TopicStarter: 27-05-01 16:57
zijn losse stukjes die je over de hoefijzers legt en dan met een speciale leutel aandraaid. In dat stukje komt dan je stift.
jantina
Berichten: 12359
Geregistreerd: 13-01-01
Geplaatst: 27-05-01 18:11
Ik heb er ook over nagedacht, en heb rondgevraagt. Veel negatieve reakties gehad. Schijnen niet zo goed te zitten enzo. Maar goed, het fijne weet ik er niet van, ik heb het toen niet gedaan!
kim_oud1
Berichten: 818
Geregistreerd: 03-04-01
Woonplaats: Tussen de middeleeuwse stadmuren van Amersfoort
Geplaatst: 27-05-01 20:48
Ooo dat ken ik wel. Nog vrij nieuw. OOk niet veel goeds over gehoord, ging schuiven enzo. kim
Heike
Mede-oprichtster
Berichten: 17806
Geregistreerd: 09-01-01
Woonplaats: Gemert
Geplaatst: 27-05-01 20:58
Bleeeeeh!!!
ik heb ze dus wel en ik gebruik ze nooooit meer. Wat een ondingen. Het idee is goed maar ben de eerste wedstrijd gelijk twee verloren.
Verder vervormen ze best wel snel als je ze op het ijzer draaid waardoor ze slechter blijven zitten. Als je hebt gereden moet je ze bovendien helemaal schoonmaken waardoor je dus net zoveel tijd kwijt bent als normaal.
Ik heb ze voor nood. Stel ik wil starten en inens blijkt de bak heel slecht ofzo. dan kan ik ze even indraaien. Maar ik zou ze nooit of te nimmer kopen.