Er zit een kansje in dat er over een poosje toch een eigen paard gaat komen.
Ik vraag me af waar jullie je paard hebben gekocht, via internet, via (Ria
) via, handelsstal, manege of weet ik wat.Hebben jullie je paard allemaal laten keuren? Zo ja, door je eigen DA of door de DA van die persoon waar je je paard bij koopt?
Zijn er mensen die puur het paard hebben gekocht op basis van "liefde op het 1e gezicht"? Ik bedoel maar, we gaan allemaal toch wel op het uiterlijk af. De ene kleur staat je wel aan en de ander weer wat minder.
Nog tips waar je dient op te letten bij de keuze en aanschaf?
Ik heb zelf wel eerder paarden gehad maar zeker de 1e keer is dat behoorlijk mis gegaan door mijn eigen onkunde en onervarenheid. Ik weet nu wel wat ik wil hoor, maar ik ben toch wel nieuwsgierig hoe jullie dat hebben gedaan
Thanx

). Als klein paardengek meisje (was toen 11) heb je niet veel eisen hoor 
)
En idd, de 'klik' tussen mij en Ivanka was er gewoon...gelukkig 
.mijn 2 de paard komt van een vriendin.mijn 3de paard via de koopjeskrant,en de shetlander van een handelaar.en het veulen van de shetlander
Maar na 2 maanden klikte t toch niet dus zij is ook weg gegaan.