Zijn er mensen die ook problemen hebben met opstijgen, ook al is het paard klein? Heeft er iemand nog tips? Er zijn vast en zeker al meer topics ooit over geweest.
Schaam, schaam, schaam...
Vorige week moest ik opstijgen. Het was een ramp, behalve dat mijn knie op slot schoot. Ik had gewoon geen gevoel in mijn linker been. Ik kan het niet omschrijven en het is heel raar. Zelfs met een beetje voor 'op en neer' bewegen lukt het niet. Ik kon geen opwaartse beweging maken met mijn linker been.
Ik moet er ook wel even bijzeggen dat ik niet een van de lichtste ben (daar wordt aangewerkt)
Ik ga het vandaag nog maar eens proberen, want het lukt mij ook wel zelf af en toe. Soms kant het zijn dat je stijf bent, maar dat was ik dat geval niet. Lukt het na 1 x niet, dan probeer ik het rechts. Dat ging wel, alleen dat is een kwestie van ongemak om dan je linker been over je zadel te leggen
Maarre, alle hulp is welkom en adviezen. Graag zelfs. PBtje mag ook.
Thanks!
)
't paard moet dan wel stil blijven staan natuurlijk anders heb je alsnog een probleem
