lichtnetapparaat.

Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja, C_arola

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
eline_sjordy

Berichten: 845
Geregistreerd: 01-06-05
Woonplaats: zuidbroek

lichtnetapparaat.

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 24-07-06 10:22

hallo,

ik had op mijn weide altijd een batterij staan, maar aangezien die zo leeg zijn wil ik nu een lichtnet apparaat aanschaffen. alleen nu weet ik niet voor hoeveel kilometer ik een apparaat moet aanschaffen.nu had ik deze gezien:

Economisch lichtnetappraat met een sterke slagsterkte, Gewasbegroeiings-vernietigend. De EPN Economic is prijsgunstig en zuinig in gebruik. Te gebruiken bij kleine afrasteringen, koe-training en als afrastering voor uw hond om het huis.

De EPN Economic is / heeft:
Regenwater dicht, optische functie controle, geschikt voor alle diersoorten, radio en tv ontstoord, begroeiingbestendig.

Maximale spanning: 10.000 Volt
Spanning 500 Ohm: 4.200 Volt
Ladingsenergie: 1,5 Joule
Impulsenergie 500 Ohm: 1 Joule
Afrasteringslengte CEE: 50 km

nu is mijn weide, 3500 vierkante meter, daaromheen ga ik met galleger lint 2 x rond mijn weiland.
zou deze goed kunnen of moet ik een met meer/minder km?

ik heb er ook echt geen verstand van... alvast heel erg bedankt voor de reacties!

Jol1
Berichten: 1843
Geregistreerd: 07-10-05

Re: lichtnetapparaat.

Link naar dit bericht Geplaatst: 24-07-06 10:58

Dat apparaat voldoet prima. Je zou ook met een lichtere toekunnen, maar je kunt beter teveel vermogen hebben dan te weinig.