Omdat Zeno behoorlijk dikke manen heeft, en wij allebei wel een beetje schoon genoeg hebben van dat stomme manentrekken, wil ik ze uitdunnen met een uitdunschaar.
Vraag 1: Werkt dit? Vraag 2: Waar koop ik zon schaar?
Ik heb het ook wel gedaan, het werkt wel. Maar let erop dat je het `bovenste` haar niet doet, dan krijg je van die lelijke piekjes als je gaat vlechten. Scharen zijn volgens mij bij elke ruitersport zaak wel te koop, en misschien nog wel goedkoper bij een drogist oid!
1) jaa het werkt, ik gebruik hem ook sinds kort omdat mijn paard een hekel heeft aan manen trekken en omdat het voor mij ook niet leuk is als hij mij probeert te bijten ..
2) je kunt ze bijna overal halen, van een kapperswinkel tot ruiterzaak .. Ik heb hem bij de kruitvat gehaald, kostte me 8,35 euro, maar dan heb je ook iets
Oke, het werkt dus . De tip van Nibbit is ook een goede, niet te dicht aan de bovenkant knippen. Verder nog tips zodat Zeno niet voor banketstaaf staat?