Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja, C_arola
LiSSy schreef:badstof heb ik niet echt ervaringen mee, het lijkt me in de zomer voor een net gewassen paard oid wel prettig, het neemt veel vocht op en is niet zo belachelijk warm
ik gebruik in de winter altijd wol en in de zomer altijd fleece.
jentel schreef:je kent het badstof dekentje van jentel toch? die witte met een rode bies?
kan hem me zo niet voor de geest halen
er zijn misschien wel bokkers die zelfs een roze paard willen
Ludora schreef:Ik heb er een. Maar deze is idd erg lelijk geworden, maar dat ie lelijk is wil niet zeggen dat het geen fijne deken is. Het werkt echt super. In de zomer na het wassen, maar ook in de winter, dan doe ik er een wolle deken overheen.
Ik zou graag een nieuwe willen, maar waar ik ook kijk ik kom ze nooit meer tegen. Alles is fleece of wol of in de vorm van een cooler. Erg jammer imo.
Vind het heerlijke dekens voor in de zomer als er net even een te fris windje staat om ze na het rijden zonder deken weg te zetten. Of lekker om mee uit te laten stappen in de molen. Sies schreef:Ik had er vroeger eentje op mijn pony. Een schimmeltje en een rode badstof deken.
1x raden welke kleur mijn pony op concours had......er zijn misschien wel bokkers die zelfs een roze paard willen
Maar ik niet.

)
baudyh schreef:ik heb ook een badstof deken.Bevald goed.Ik wilde graag een deken met hals en hoofd eraan vast(een hood)en van fleece zijn die niet te betalen.Deze was niet zo duur.
deze heb ik.Ideaal voor de winter als zijn hoofd en hals heel erg bezweet is.Hij staat in een koude stal vandaar