Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja, C_arola
) schoonmaken met nagellakremover en dan verven, zag er erg mooi uit. Maar nogmaals, een zadel zou ik niet gaan verven, afgeven enz 
) de verf op een sponsje, en gelijkmatig opbrengen. Je hoeft het echt maar een keer te doen, ook op die grijze en bruine plekken. 

Citaat:Speciale lederverf om uw tuigwerk bij te werken of zwart te maken. 500ml.
€ 8.95
), dus ik doe het nog een keer. Yvonnelind schreef:Ik heb het nèt voor het eerst op een oud shetlandzadel geprobeerd, met een geweldig resultaat!! Het dekt nog niet helemaal 100% (90% zeg maar), dus ik doe het nog een keer.
Het laat niet echt af bij mij, want ik heb er een wit chabrak onder en je ziet er niks op... Ook de rijbroek van het meisje dat erop gereden heeft bleef netjes schoon.

renske schreef:@ bitch, ja die jij laat zien heb ik ook gezien alleen wil ik een bruin zadel en niet zwart.
@ harnessmaker, ik heb je even gepmd!