Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja, C_arola
Bitch schreef:ga je een heel nieuw zadel kopen? Ja, dat ligt geheel aan het merk wat je aanschaft, ik was toentertijd voor mijn Prestige fl 3600 kwijt, deze werd ook op maat gemaakt.

tinkersjakie schreef:Kijk eens bij tweespan.com.
Mijn zus heeft ook een aangepast zadel voor haar en haar paard.
Ik heb zelf ook zo'n zadel en ze zitten als een huis, heerlijk gewoon!!!
Frysozadel kost daar 1350,00 maar weet niet of er nog wat overheen komt voor het aanpassen, volgens mij niet.
Maar kijk anders even en bel ze eens. Zijn echt leuke en goede mensen die je graag helpen en ook zeer eerlijk.
droebel schreef:ik heb een daaleman zadel helemaal op maat laten maken. ook op mijn paard passen geen standaard zadels. hij moest echt een zadel hebben wat helemaal vanaf de boom af op maat was.
dit heeft mij 1350 euro gekost.


Pellie schreef:waar woon je? bij van Triest in Meppel kun je een bestaand zadel kopen die op maat wordt gemaakt voor je paard. kost iets van 140,-