Ik zal de situatie even uitleggen. Ik heb een tinker van 8 die door rugproblemen nu geen perfecte bespiering heeft. Hij zal dus wat veranderen maar niet heel erg veel. Ik heb een barefoot voor hem maar dit blijkt dus toch niet ideaal; die gaat dus sowieso weg.
Maar nu wil ik dus een fijn zadel voor hem, het liefst een soort endurance of western zadel, de engelse zadels die ik "bezeten" heb vond ik niet echt geweldig.
Maar het zou dus een zadel moeten zijn dat redelijk makkelijk wat aan te passen is. Ik zat ook al aan boomloos startrekk te denken, en die wil ik eigenlijk wel eens testen, maar ik vraag me toch af of het verschil met de barefoot groot genoeg is.
Ook dacht ik aan:
-podium
-equestor
-equiflex (jammer van de prijs)
Ik heb nog niet echt een maximale prijs in mijn hoofd, maar een zadel van 1500 euro wordt mij te gek, tenzij het 2dehands ook wel verkocht wordt.
Hebben jullie nog zadels/merken in gedachten die misschien bij ons zouden passen?