Moderators: C_arola, balance, Essie73, Firelight, Neonlight, Sica, Coby, NadjaNadja, Dyonne

chelsea82 schreef:Als het paard wel gewoon uit de stal is geweest kan het echt geen kwaad.Je zei dat hij buiten is geweest en in de stapmolen, dus niks aan de hand hoor.Soms is het wel eens goed voor een paard om lekker een weekje niks te doen.Is goed voor het koppie, blijven ze fris van.
Ik weet niet hoe je normaal traint en hoe je paard in het voer staat.Maar als je hard traint en het paard goed voert is het wel verstandig om het voer wat te minderen.
Het paard kan natuurlijk wel een beetje wakker zijn als je er weer voor het eerst op stapt en dat kun je hem natuurlijk niet kwalijk nemen.
ze heeft het namelijk al eerder gehad dus let er wel op..maar als ze gewoon beweegt en ze heeft gewoon hetzelfde voer is het toch niet erg? ze heeft ook niet zo veel voer per dag 0,50 ofzo
en ik train bijna nooit heel erg hard..


Als ze maar lekker de benen kunnen strekken. 