Moderators: C_arola, balance, Essie73, Firelight, Neonlight, Sica, Coby, NadjaNadja, Dyonne

Mijne vind het trouwens super leuk in het water! 
Anouar15 schreef:En trek altijd schoenen aan. Ik was zo dom om dat niet te doen en toen is het paard (groot paard van 1,75m ofzo, niet die van mij, die durft niet te zwemmen) op mijn blote voet gaan staan, met ijzers. Dat doet aardig zeer.


Karin schreef:<knip>
Met mijn eigen paard zou ik ook wel eens willen zwemmen. Het schijnt dat dat hier een km of 20 verderop in een riviertje kan, komende zomer toch maar eens kijken of er iets te regelen is.

maar het kan inderdaad heel goed...alleen moet je natuurlijk wel goed opletten
zeiknat te maken!!! Waar je wel voor uit moet kijken is dat het paard niet gaat rollen. Daar heeft die van mij dus een handje van! Behoorlijk lastig. Hoe je dat kunt voorkomen? Niet te lang stil laten staan in het water, in beweging houden. Ik stuurde steeds rondjes door het water zeg maar! Suc6 ermee, het is echt heerlijk!!!!