Om medische redenen staat mijn merrie voor op ijzers.
Achter niet omdat dit nooit nodig is geweest.
Momenteel wordt ze alleen nog gebruikt voor wat recreatieve ritjes (ze is 23). Vroeger reden we altijd in de berm en ging het goed met de hoeven. Echter is er nu geasfalteerd waar we altijd rijden en zijn de mogelijkheden om in de berm te rijden bijna nihil geworden.
mijn hoefsmid zei de vorige keer dat ze waarschijnlijk de volgende keer dat hij komt achter ook op ijzers moet omdat haar hoeven te snel slijten momenteel.
Mijn dilemma: ik vind het elke keer een hoop geld om de ijzers eronder te zetten aangezien ik nog maar 2-3x in de week een ritje met haar maak. De rest van de tijd staat ze te genieten van d'r "pensioen" in het weiland.
Mijn vraag is of hoefschoenen een oplossing zouden zijn. Heeft iemand hier ervaring mee, en welk merk kan ik het beste toepassen.
geeft het problemen indien ik alleen achter hoefschoenen zou toepassen en voor gewoon op ijzers?