Moderators: C_arola, balance, Essie73, Firelight, Neonlight, Sica, Coby, NadjaNadja, Dyonne



)door hem iedere winter een deken op te houden kreeg hij geen luchtweg problemen.Ik kies er zelf liever voor om een deken op te doen,dan een veulen binnen op stal te laten staan.Beweging is het belangrijkste voor een paard.Maar goed iedereen mag zijn mening hier over hebben.Succes met je veulen!
Is dit hetzelfde veulen als waar je in het andere topic over schrijft( met de hartruis)Ik heb er geen ervring mee maar zou het er iets mee te maken kunnen hebben?Slechtere bloedsomloop? 
FlairS schreef:Dat hij het koud heeft is natuurlijk niet zo gek.3 weken geleden was het nog rond de 20 graden en nu regent het en vriest het 'snachts.Ik heb het ook koudIs dit hetzelfde veulen als waar je in het andere topic over schrijft( met de hartruis)Ik heb er geen ervring mee maar zou het er iets mee te maken kunnen hebben?Slechtere bloedsomloop?

