ik zou het niet doen. je kan alle verlichting om je heen hangen al ben je net een kerstboom. je hebt te maken met medebestuurders.
overdags heb je al van die asos die hard langs je rijden, tuteren en weet ik veel wat, en het donker maakt die factor alleen maar erger.
plotselinge lampen, schaduwen, expres met groot licht rijden.. daar heeft ook je paard last van.
en oefeningen doen op de openbare weg?? hmm...
ik zie vaker ruiters op straat lopen. je ziet wat knipperen, je ziet een flits van een reflectie, maar voor je weet dat er een paard aan zit???
en het ergste is nog dat de ruiters er vrij nochalant bij zitten.. lange teugels, paard zwalkt over de weg, paar dspringt eens weg... leuk als je zelf het vertrouwen hebt.. maar je bent niet alleen in de maatschappij.. dat is voor mij tegenwoordig meer dan reden genoeg om niet vrijwillen het donker in te moeten.. hoe verlicht je ook bent.