Moderators: C_arola, balance, Essie73, Firelight, Neonlight, Sica, Coby, NadjaNadja, Dyonne
)
passie schreef:Ok dankje voor je reactie! Ik heb gehoord dat polyester gaat scheuren of zoiets?
En dat plastic tussenschot gaat dat niet heen en weer tijdens het rijden?
) Hout kan gaan rotten, polyester niet.passie schreef:Ok heeft nog iemand ervaring met polyester?
Maar wat je wel weer hebt met dat plastic tussen schot dat ze elkaar makkelijk kunnen trappen of niet?
) iemand die naast je staat in de trailer een schop te verkopen, via het plastic. Er gebeurt dan niet veel. Een paard kan overigens z'n buurman/vrouw ook nooit keihard raken aangezien de bovenkant een ijzeren buis is (daar kan z'n kont niet onderlangs, zodat ie nooit op volle kracht naar de buurman opzij kan slaan)
Frank schreef:Ik las ergens dat aluminium niet rot....
Dat is de grootste onzin die er bestaat. Aluminium kan ook aardig rotten hoor! Het is een gewone metaal. Geen edelmetaal ofzo!
In mijn trailer (Humbauer) heb ik een plastic tussenschot en dat bevalt best! Wordt hout eigenlijk nog wel geleverd vraag ik me af??
Maar toch gaat die ook een keer rotten. Gegarandeerd! 
Zeker een aanrader!!

manie schreef:Nee je kunt veel beter een houten bodem nemen. Dat rot tenminste pas snel!!! Ik ken voorbeelden van aluminium trailers/bodems van 20 jaar oud waar niets aan mankeert (er bestaat idd zoiets als corrosie tgv potientaal verschillen tussen verschillende metalen (landrover), maar dit probleem is mij bij een aluminiumbodem volledig onbekend).Ik ken echter wel voorbeelden van houten bodems die na 2-3 jaar volledig verrot zijn. Het is maar wat je je paard aan wilt doen. Een aluminiumbodem (20 jaar niet rot) kost 300 euro meer. Een paard dat door de bodem zakt heel wat meer centjes en veel meer ellende voor het dier in kwestie. Ooit eens een paard gezien dat door de bodem is gegaan?? Nou ik wel en weet het zeker NOOIT geen houten bodem meer ook niet van dure trailermerken. Doe mij maar de kwaliteiten van aluminium!! Voor die paar euri meer vervoer ik mijn paarden graag veilig.
Voor elke trailer geldt natuurlijk dat je hem goed moet onderhouden zowel met een aluminium als met een houten bodem!!
En kun je bijtijds actie ondernemen.