Is het normaal dat ie een beetje "trekt" bij de knieen als je die optrekt?
ik vind het niet zo erg lekker zitten eigenlijk.Het merk is "horse riding"ooit iemand van gehoort? Hij is wel erg mooi, vanille/creme kleurig met bruin zit/knievlak.
Moderators: C_arola, balance, Essie73, Firelight, Neonlight, Sica, Coby, NadjaNadja, Dyonne
ik vind het niet zo erg lekker zitten eigenlijk.
MarrieLeen schreef:Ik had ze ook gepast, maar was bang dat hij uit zou scheuren, omdat hij zo 'vast' zat.
Maar dat gaat als het goed is dus over?

Als je het nog niet gewend bent zit het echt niet lekker, maar later kun je niet meer zonder.. Ik heb gister voor het eerst sinds tijden met een broek zonder zo'n zitvlak gereden en je glijdt telkens bijna van je zadel af lijkt het 

maar ik geloof dat jullie me wel overtuigd hebben, ik ga het gewoon wagen!0ojannekeo0 schreef:het is echt super ranzig, maar nat aantrekken helpt heel goed, dan droogt hij namelijk op in de vorm van jou lichaam en dus zit hij beter!

mijn broek is de avond na hetw assen niet meer nat maar lihct vochtig...