Moderators: C_arola, balance, Essie73, Firelight, Neonlight, Sica, Coby, NadjaNadja, Dyonne
nano schreef:bij mij op mijn oude vereneging reed er een 9 jarig meisje met een ijslander kruimel dresuur wedstrijden er mee.. ze kreeg enkeld kometaar van wat een leuke combinatie..ze had ook de clubkampioen schappen met hem gewonnen.ze kon er ook nog een beetje mee springen..erg leuk.
wil jij dresuurwedstrijden er mee gaan rijden dan?

Gullbra schreef:Hoi Kimmy,
Met mijn vorige ijslander heb ik weleens onderlinge dressuur en springwedstrijden gereden op de manege bij ons in de buurt. Dit was puur voor de lol en de mensen in de omgeving vonden het grappig om te zien, maar namen het niet serieus. Dat was het bij mij ook niet, maar puur voor de gein
Groetjes...
Thokki4life schreef:ik heb zelf ook een ijslander. en heb er weleens onderlinge dressuurwedstrijden mee gereden en dat was altijd heel leuk.
en ook nooit echt commentaar gekregen...alleen maar van wat een leuk paard ofzo.
maar veel plezier alvast
Fitzroy schreef:Een vriendin van mij had vroeger een IJslander en reed daar M1 dressuur mee. Netjes hoor. Dit was bij de paarden.
heb je meschien foto's? 
Ineke2 schreef:Ik heb een kruising Ijslander en ga daar binnenkort mee starten
Leuk dat je ook gaat starten, veel succes!
Ga je tussen de paarden of de pony's starten?
Hij wordt vanuit de dressuurbasis gereden, niet echt een niveau aan te plakken. Hij kan echter veel meer als ik zou willen, gallopwissel is bijvoorbeeld met de juiste begeleiding geen probleem in de bak. Ook worden in de ijslanderwereld steeds meer 'alternatieve' wedstrijdjes georganiseerd en daar zitten ook soms erg leuke dressuurwedstrijdjes tussen. Misschien ook een optie? Als je kan starten tussen de pony's, gewoon lekker doen. Veel plezier en succes!