Ideeën voor tussenschot van een stal?

Moderators: C_arola, balance, Essie73, Firelight, Neonlight, Sica, Coby, NadjaNadja, Dyonne

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
#Ymke#

Berichten: 13954
Geregistreerd: 09-01-01
Woonplaats: In het brabantse land

Ideeën voor tussenschot van een stal?

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 11-10-05 21:14

We zijn bezig met het opknappen van onze stallen. Nu hebben we nog een oplossing nodig voor een tussenschot tussen 2 stallen in. De stallen zijn zo'n 4 meter diep. Er hoeft niet perse tralier op te zitten, maar moet wel hoog genoeg zijn. Het probleem is dat er een hoek in komt te zitten. Het eerste deel (ongeveer 3 meter) loopt recht en de laatste meter loopt schuin. Wie heeft de ideale (betaalbare) oplossing?

Renske_

Berichten: 20558
Geregistreerd: 12-10-02
Woonplaats: het zonnige zuiden van NL

Re: Ideeën voor tussenschot van een stal?

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-10-05 21:29

ik zou voor de 3 meter een standaard tussenschot (die je kant en klaar kan kopen) nemen en dan met hardhouten balken/planken het laatste stukje wat schuin loopt dichtmaken

vaak vind je die tussenwanden wel ergens te koop op marktplaats, daar hebben wij die van ons ook verkocht toen we een volledige nieuwe stal kregen

laura2span

Berichten: 2058
Geregistreerd: 12-10-04
Woonplaats: Nijmegen

Re: Ideeën voor tussenschot van een stal?

Link naar dit bericht Geplaatst: 12-10-05 08:21


santos

Berichten: 1532
Geregistreerd: 23-12-03
Woonplaats: nabij Hilversum

Re: Ideeën voor tussenschot van een stal?

Link naar dit bericht Geplaatst: 12-10-05 22:21

Wij hebben U profielen gebruikt tegen de muren en daar gebruikte planken tussen gezet. Ook een gebruikt tralie hek op maat gemaakt en daar boven op gezet. Bij ons zijn de stallen recht, maar als je een balk kunt zetten op 3 meter, kun je volgens mij vandaar af schuin werken.
succes.