Moderators: C_arola, balance, Essie73, Firelight, Neonlight, Sica, Coby, NadjaNadja, Dyonne
en als het glad is zet ik de 4x4 erop en rijd ik heerlijk door alle troep heen. ikke schreef:Ik heb gewoon BF Goodriche all-terrains onder de Disco gehad. Goede band onder alle omstandigheden, zelfs in pittig terrein. Geen geklooi met winterbanden en zo en toch comfortabel op de weg.
) En veel herrie, ik heb ze namelijk ook 

Ik zal eens kijken wat er op mijn banden staat. 205x65 dat weet ik iig zeker.
Wouter24 schreef:Alleen k*t in de regen (remweg van 6000 meter) En veel herrie, ik heb ze namelijk ook
Ik rijdt daar al 100.000km op en ik kan niet zeggen dat ik ooit een remprobleem heb gehad. Die herrie loopt ook wel los, de V8 hoor ik er overduidelijk bovenuit
Dealer schreef:Ik moet er niet aan denken ook nog eens 4 van die gigantische winterbanden te moeten kopen.
Ik zet hem met slecht weer wel in 4x4, dat zit er niet voor niets op.
Dat is bij mij standaard. 
Sugarmiss schreef:Zoiets van: de auto voelt regendruppels en schakelt automatisch over in zijn 4x4 stand
Ik moet het ook nog handmatig doen, maar het kan al wel van binnenuit![]()
Er zit ook nog een H+L-gearing op, maar dus heb ik dus nog nooit gebruikt.
(dat ging in 1972 nog niet automatisch)
alleen wel de hele simpele spartaanse uitvoering. Moet ook wel, waar ik rij schud de hele elektronische boel anders kapot
Pava schreef:Volgens mij zijn winterbanden bij een 4x4 alleen nuttig als je de Franse Alpen in gaat. In heb een 4x4 en geen winterbanden en ik heb vorig jaar met die sneeuwval totaal geen last gehad. Voor die vier dagen dat er hier sneeuw ligt zou ik zeker geen peperdure set winterbanden aanschaffen. Daarvoor heb je genoeg aan de vierwielaandrijving.
(grapje !!)
Dus ik begrijp dat een 4 x 4 geen winterbanden nodig heeft, omdat het juist die 4 x 4 is.
ikke schreef:Sugarmiss schreef:Zoiets van: de auto voelt regendruppels en schakelt automatisch over in zijn 4x4 stand
Ik moet het ook nog handmatig doen, maar het kan al wel van binnenuit![]()
Er zit ook nog een H+L-gearing op, maar dus heb ik dus nog nooit gebruikt.
Hee, die is ook sterk. Ik moest voor de 4x4 op de oude Land Rover wel eruit, de vrijloopnaven inschakelen(dat ging in 1972 nog niet automatisch)
Ik bedoelde het als grap, Land Rovers hebben standaard 4x4, die is niet uitschakelbaar.