stalhoogte fries?

Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
viola

Berichten: 2035
Geregistreerd: 24-04-04

stalhoogte fries?

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 11-09-05 12:42

Binnenkort moet ik mijn inloopstal vernieuwen. Ik krijg de blokhut die bij mijn nicht in de tuin heeft gestaan die ik dan als nieuwe inloopstal ga gebruiken. De onderste paar planken zij rot dus die moeten worden vernieuwd, maar dat is geen probleem.

Nu is mijn droom om in de toekomst een fries te kopen en wil ik de inloopstal wel meteen hoog genoeg maken. Nu lopen er alleen twee shetten en ik heb eigenlijk niet echt een idee hoe hoog de stal moet zijn voor een groter paard. Dus kunnen jullie wat richtlijnen geven?

De kans is groot dat de fries er misschien nooit komt of pas als er allang een paar flats op mijn wei staan, maar goed. Het zou jammer zijn als hij er wel komt en de stal is niet hoog genoeg.