Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73

Bitch schreef:Wat Ikke hierboven vermeld, heb ik nog nooit gemerkt.
Ik heb nu zo'n zeven jaar een prestige TopDressage, ik heb hem op maat laten maken door Prestige,heb er 6 maanden op moeten wachten, maar oke, en ben er nog steeds enorm enthousiast over.
Een ieder die even op mijn zadel zit, wil het direct ook hebben, want het zit als een huis.
Nu heb jij het over dat type wat destijds door Horselover werd verkocht, deze heeft een wat vlakkere zit.
Ik vind het trouwens wel heel goedkoop €275 voor een 5 jaar oud zadel, ik denk dat je de leeftijd wel mag verdubbelen, want dit type maken ze al 8 jaar niet meer..
Maar evengoed, niet duur, en ik zou het gewoon doen!
Ik heb een Apaloosa trekking. Dat is een moderne remake van het aloude caveleriezadel. Die zitting is opgehangen tussen voor- en achterboom, waarmee je zitinwerking wordt geelimineerd.ikke schreef:Als de andere zadels net zo comfortabel zijn als mijn trekking, dan zou ik er niet over nadenken, maar gelijk meenemen (mits het past).
Bitch schreef:Ik vind het trouwens wel heel goedkoop €275 voor een 5 jaar oud zadel, ik denk dat je de leeftijd wel mag verdubbelen, want dit type maken ze al 8 jaar niet meer..
Maar evengoed, niet duur, en ik zou het gewoon doen!

Letizia schreef:Ik heb er een, en hij staat te koop omdat de boom te smal is voor m'n pony, verder vind ik het een super zadel, zit heerlijk
) Urielle schreef:ik had een Prestige Top Dressage (daar zat overigens ook een Appaloosa briefje aan - hoort Appaloosa niet gewoon uberhaupt bij Prestige????). Was een fijn zadel en als het zadel dat je wilt kopen in orde is vind ik dat van jou zeker niet teveel geld.
Ik heb mijn zadel na twee jaar gebruik nog kaal kunnen verkopen voor 2200 gulden (ja de goeie ouwe tijd van de guldens nog)