vandaag is mn trouwe zadelaanmeter (dealer van zadels en zadelmaker enz uit mijn omgeving) weer eens langs geweest omdat het zoveelste zadel niet goed lag!! ik denk dat dit nu nummer 5 was! waarvan 3 keer nieuw zadel en 2 keer 2dehands... 1 keer merkloos zadel, 2 keer thorowgood toen lemetex en nu Jc om te kijken of dit beter is (wel gebruikt zadel en ziet ook gebruikerssporen, piept overigens een beetje.. is dat erg?
lijkt net n muisje!!) maar goed.. zoveel zadels! in misschien 4/5 jaar tijd! hebben meerdere er last van of ben ik de enige? en word jullie dealer ook niet gek?!!! de ene keer was de boom te groot/te klein, zakte op schoft, of zadel werd te klein.. zucht!!
Alles schoof naar voren, en dat merkte je pas na een ongeveer een maand. Kun je nagaan hoe mijn pony een hekel kreeg aan zadels..
