hoihoi!
Nou, na zo'n vreselijk negatief verhaal over Manege Kikkert, hier even iets positiefs!
Zomers en ook in de winter en herfst kom ik ze daar een handje helpen en ik heb het altijd vreselijk gezellig! Ben toevallig net weer terug van Texel en ben er 4 weken geweest.
Persoonlijk vind ik Manege Kikkert veel leuker, omdat alle paarden een karakter hebben en de mensen zijn gewoon gezellig!
Zelf begeleid ik ook de ritten en het is inderdaad erg vervelend als we achter Elzenhof komen te zitten, want wij gaan gewoon met wat meer tempo. En ja, je komt nou eenmaal achter elkaar te zitten, omdat je allebei van dat ene bos gebruik maakt. En ja, het is gewoon irritant, en we proberen elkaar in het bos dan ook zoveel mogelijk te vermijden.
Nemino -> ik vind het jammer dat je zo'n negatieve indruk hebt van Kikkert.
We zijn super zuinig op onze paarden, en ja, we gaan niet in een handgalopje, maar in rengalop over het strand met veel voorzichtigheid! Onze paarden lopen stuk voor stuk goed, en we begeleiden met de uiterste zorg vooral de strandritten. De mensen geven wij gewoon waar voor hun geld!
En ik heb nog nooit meegemaakt dat iemand ons niet vriendelijk vond. Helaas krijg je altijd geroddel over en met elkaar over elkaars concurrenten... Erg jammer, maar begrijpelijk, maar ik kon het niet laten om toch even míjn manege te verdedigen!
Conclusie naar mijn mening: wil je wat actie en een paard met iets een gebruiksaanwijzing of een lekker makkelijke, kom dan naar Kikkert. Wil je gewoon super-ontspannen achter een ander aanhobbelen, ga dan naar Elzenhof.

Als je wat informatie wilt over de ritten, kosten en dergelijke bij Kikkert, moet je me maar een PB-tje doen.