In verband met een gebroken griffelbeentje heeft Indy ruim drie maanden stil gestaan. Wel dag en nacht in de wei, maar ik kon verder niks met haar doen.
Sinds afgelopen woensdag weten we dat het genezen is, en we mochten weer rustig aan beginnen. Sindsdien rij ik dagelijks (met af en toe een rustdag) een kwartier tot twintig minuten. Ik rij met name buiten stapritjes, en draaf dan ook een paar meter. Ik heb ook een aantal keer stapoefeningen gedaan in de binnenbak (20 x 60). Die waren wel minimaal hoor, dingen als grote voltes en halthouden.
Vandaag heb ik voor het eerst weer een paar rondjes gedraafd in de buitenbak (20 x 40) omdat ik merk aan Indy dat ze weer wil werken. Al die stapbuitenritjes en stapoefeningen met dat beetje draf vindt ze best leuk, maar ze moet na al die maanden haar energie kwijt. Ze wil weer aan de gang.
Nu vraag ik me af wat ik nu mag, in verband met spieren die waarschijnlijk verslapt zijn na zo'n rustperiode. Hoe kan ik het het beste opbouwen en hoeveel mag ik nu doen?