Kleding voor kur op James Bond..??

Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Renee91

Berichten: 1014
Geregistreerd: 15-04-05

Kleding voor kur op James Bond..??

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 07-08-05 16:39

Haaii,
Ik en een vriendin rijden binnekort samen een kur op muziek op James Bond. Nou is het de bedoeling dat we verkleed gaan. Heeft er iemand een idee hoe wij verkleed kunnen gaan. Wij dachten eraan om helemaal in het wit te gaan maar wilden er nog wat bij om uit te blinken.
Iemand tips, meld ze dan

vamp

Berichten: 3861
Geregistreerd: 19-01-03
Woonplaats: waar de zon schijnt

Re: Kleding voor kur op James Bond..??

Link naar dit bericht Geplaatst: 07-08-05 16:41

een persoon in smoking, ander verkleed als zo'n james bond meisje..

Renee91

Berichten: 1014
Geregistreerd: 15-04-05

Re: Kleding voor kur op James Bond..??

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 07-08-05 17:49

Iemand nog wat andere ideeen?
Iets waar we echt mee uitblinken?
Want smoking is eigenlijk bijna het zelfde als een wedstrijd tenue, toch bedankt vamp!

Renee91

Berichten: 1014
Geregistreerd: 15-04-05

Re: Kleding voor kur op James Bond..??

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 21-08-05 12:40

wij hebben nu voor de kur op muziek met zijn 2en:
Witte blouse, witte broek, goude dames stropdas, goude bandages, goude zonnen bril, 007 in het goud op kont en laarzen. Weten jullie nog iets op eraan toe te voegen?

Renee91

Berichten: 1014
Geregistreerd: 15-04-05

Re: Kleding voor kur op James Bond..??

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 21-08-05 16:48

niemand..??

Grandmommy
Berichten: 423
Geregistreerd: 12-04-04
Woonplaats: Dorst

Re: Kleding voor kur op James Bond..??

Link naar dit bericht Geplaatst: 21-08-05 18:17

zoals iemand al eerder zei: als jamesbondgirl! met een mooie sjieke cocktaildress, het liefst a-symmetrisch zodat je de onderkant aan een kant van je zadel kunt dragen ivm met rijvriendelijkheid, met daaronder een witte rijbroek eronder en blinkend opgepoetste laarzen. en als je zonder sporen rijdt kun je een mooi kettingkje aan je laarzen hangen op de plek waar normaal de sporen zitten. verder kun je mooie lange handschoenen dragen die tot halverwege je bovenarm komen. en natuurlijk helemaal mooi opgemaakt, misschien kun je nephaar invlechten zodat je een mooie lange staart onder ja cap tevoorschijn kunt laten komen. afijn, op dit gebied kun je vanalles verzinnen om jezelf er heel chique uit te laten zien! Oh, een mooie grote broche ( bij de H&M hebben ze altijd mooie) op je zadeldekje spelden!