( Mira Equipecutrine 5kg (bst.nr.: 82300) Het aangewezen voedingssupplement voor drachtige en/of zogende merries of voor paarden in periodes van groei en voor paarden die prestaties moeten leveren. Ideaal voor rantsoenen op basis van ruwvoeder, granen en graanbijproducten. Bevat o.a. vitamines A, D3, E, B1, B2, B6, B12. Rijk aan mineralen, sporenelementen. Dosering per dag 50 tot 200 gr. Verpakt in emmer van 5kg. )
of deze: [img] http://www.divoza.com/isroot/DivozaStor ... .jpg[/img]
(Equion vitamine supplement (bst.nr.: 82340)
Een doordacht voedingssupplement voor groei en prestatie. Bevat vitamine A, E, Biotine en Foliumzuur. Vooral tijdens de winterperiode zijn deze stoffen hard nodig voor de optimale gesteldheid van het paard. De speciale samenstelling zorgt ervoor dat de voedselvertering optimaal is. Zeer effectief! 2.3 kg. )
Maar is dit nou echt geschikt en effectief???





Dit ivm met het hoge eiwitgehalte van de eerste snee. Ik ben het trouwens wel met je eens, goed hooi is het belangrijkste. En veel buitenlucht natuurlijk! Tenminste, onze paarden doen het daar prima op.