Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73
) Helaas kun je hier in de omgeving alleen die kl*te Cavallo's krijgen maar volgende keer rijd ik wel verder weg 
hou je er wel rekening mee dat je ook de verzendkosten moet betalen?maakt de korting dan nog zo veel verschil? en ik heb de petri perfect en die bevallen prima!
Maflinger schreef:dan pas je ze bij die meneer, laat je vertellen wat je goede maten zijn en bestelt ze bij divozahou je er wel rekening mee dat je ook de verzendkosten moet betalen?maakt de korting dan nog zo veel verschil? en ik heb de petri perfect en die bevallen prima!
zitten geen andere laagjes om heen dan m'n andere leren laarzen. heb ze nu 2 jaar aan, iedere dag rijdt ik, en nu pas ontdek ik dat ze een beetje lichter van kleur worden op de binnenkant, en op de neuzen. warme zwarte schoensmeer erop en het is weer weg. Niks mis met deze laarzen en echt geen rest leer hoor dondahsteen schreef:petrie perfect niet doen!! ik las op bokt vandeweek dat het rest leer is met een laagje plastic (ofzo) erom heen dus lijkt mij niet goed
want je hebt ook nog de Petrie Anky voor 299!!