Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73

).
)maar mijn shet loopt ook geen keuring en alles.. 
haha
Ligt een beetje aan het ras, bijv. tinker zou ik het niet doen. Vooral bij Fjorden zie je het, vind het meestel wel makkelijk
Loenz schreef:heefd iemand er een foto van ik vat em niej echt![]()
haha


.
.
Naomi21 schreef:thnxxx!Ik noem het een egeltje.
Ik knip wel altijd het egeltje bij mijn pony, die heeft lange manen die graag in de knoop komen met t hoofdstel! Vooral praktisch dus, maar ik vind het er ook netter uitzien.
@Dabo: wat heeft jouw paardje een ongelooflijk lief koppie! Vindt dat blesje mooi, zo schuin over 1 neusgat

) Dabo schreef:Ik doe het ook bij mijn draver. Maar de vorige verzorgers (trainers) waren een beetje uitgeschoten met de schaar! Er was wel een SUPERoor weggeknipt, wel 10cm ofzo! Echt zonde. Ik laat het stuk nu bijgroeien, en het is nu een pluk die overeind staat, terwijl de rest van de manen heel mooi lang zijn.
Dus ze heeft nu eerst een voorpluk, dan een '3e oor', dan een pluk die overeindstaat, en dan hele lange manen! hahahaha